Kupujemy z głową

Kupujemy z głową

19 stycznia 2018 Wyłączono przez ds_admin

Dziewczyny traktują wizytę w galerii handlowej terapeutycznie. Chodzenie pomiędzy wieszakami pełnymi odzieży, półkami wszelkiego typu nowinek kosmetycznych to dla dziewczyn wymarzone popołudnie.

W czasie kupowania nowych rzeczy pozbywamy się stresu i relaksujemy się. Szkoda, że częstokroć nasza wycieczka po salonach sprzedaży kończy się niestety frustracją lub poczuciem żalu. By nie mieć poczucia winy należy pomyśleć o tym o paru znaczących sprawach w trakcie zakupów.

Docierając do sklepu idźmy tylko w stronę tego, czego potrzebujemy. W ten sposób unikniemy czyhających pokus takich jak wyprzedaże lub cięcia cenowe, które przeważnie zakończone są kupnem wielu nadprogramowych towarów. Innym krokiem, który to powinien nas uratować przed niechcianym kupnem jest nie paść ofiarą manipulacji, i omijać szerokim łukiem hostessy. Taka uprzejma oraz piękna dziewczyna nierzadko potrafi sprzedać nam bez mała wszystko, ponieważ nie umiemy odmówić. A pamiętajmy, że to przecież wyłącznie chwyt marketingowy moja znajoma pracuje działa w Sukces Agencja Hostess Warszawa i mówiła mi o dość wysokich premiach od każdej transakcji.

Jednakże gdy te porady nic nie dały i kupiliśmy coś co jest raczej zbędne powinno się zadać sobie dwa proste pytania, czy naprawdę musimy to mieć i co się wydarzy w przypadku gdy nie będę tego mieć? Musimy tylko odpowiedzieć szczerze. Gdyby te parę sugestii nie posłużyło i w końcu przytargałyście ze sobą parę niepotrzebnych towarów istnieje szansa zwrócenia tych rzeczy do sklepu, w którym zostały kupione. Prawo daje nam dziesięć dni na odstąpienie od umowy, jednakże przedmiot koniecznie musi wyglądać, jak w chwili kupna.